Kredyty frankowe Bydgoszcz

Spłacasz kredyt frankowy? Zastanawiasz się, czy masz szansę na uwolnienie od kredytu? Sprawdzałeś ile możesz zyskać w przypadku unieważnienia umowy? Po korzystnym wyroku TSUE w sprawie Państwa Dziubaków polskie sądy wydają coraz więcej orzeczeń na korzyść banku. Tylko w 2020 roku 93% spraw frankowych w sądach zakończyło się wygraną frankowiczów.

Już teraz frankowicze z Bydgoszczy i całego województwa kujawsko – pomorskiego mogą liczyć na pomoc doświadczonych specjalistów w sprawach frankowych. Kancelarie prawników połączyły siły i oferują wsparcie w dochodzeniu swoich praw przed sądem w precesie przeciwko bankom.

Nowy oddział kancelarii frankowej w Bydgoszczy prowadzą wspólnie adwokat Daniel Ostaszewski oraz adwokat Rafał Przybyszewski. Dzięki podjęciu ścisłej współpracy frankowicze z kujaw i pomorza mogą liczyć na profesjonalną pomoc doświadczonego zespołu prawników specjalizujących się w sprawach kredytów frankowych.

Darmowa konsultacja umowy frankowej w Bydgoszczy

Zespół prawa bankowego poznańskiej Kancelarii ‚Ostaszewski – Kredyty frankowe’ ściśle współpracuje z kancelarią prowadzoną przez adwokata Rafała Przybyszewskiego. Dzięki temu Frankowicze mogą umawiać się na darmowe konsultacje swoich umów kredytowych nie tylko w Poznaniu czy Warszawie ale również w Bydgoszczy.

Doświadczenie prawników w sprawach frankowych

Zespół kancelarii ‚Ostaszewski – kredyty frankowe’ tylko w 2020 roku przygotował i złożył do sądów w imieniu frankowiczów niemal 200 pozwów. Prawnicy, których liderem jest adwokat Daniel Ostaszewski, przeanalizowali półtora tysiąca umów. Kilkadziesiąt procesów o unieważnienie umowy kredytowej zakończyło się sukcesem frankowiczów.

Wiele spraw Frankowicze wygrali przed sądem pierwszej instancji, czekają teraz na prawomocne wyroki sądów apelacyjnych. Orzecznictwo polskich sądów szybko zmienia się, jednak z całą pewnością można powiedzieć, że w zasadniczej mierze na korzyść kredytobiorców. Oznacza to, że Frankowicze, którzy wygrali już procesy w pierwszej instancji, mogą spodziewać się prawomocnego rozstrzygnięcia i ostatecznego uwolnienia od kredytów frankowych.

Co nowego w sprawach frankowiczów?

KANCELARIA ADWOKACKA RAFAŁ PRZYBYSZEWSKI
85-105 Bydgoszcz, Stary Rynek 15-21 lok. 10
NIP: 5542398065 Regon: 387455048