Wzory pism

Prezentujemy oryginalne wzory pism bez skomplikowanych, niejasnych zwrotów i pułapek prawnych. Zrozumiałe postanowienia napisane prostym językiem, sprawiedliwy podział praw i obowiązków między stronami oraz niezbędne klauzule zabezpieczające. Unikatowe wzory są efektem pracy zespołu kancelarii adwokackiej, a przyjęte w nich rozwiązania wypracowano w praktyce.

Oryginalne wzory pism i szablony umów przygotowane przez specjalistów. Czym różnią się od pozostałych dostępnych w Internecie?

  • Proste zasady – Wzory zawierają najważniejsze postanowienia, które zostały napisane prostym językiem, zrozumiałym również dla osób, które nie mają doświadczenia z prawem. Po przeczytaniu wzoru umowy strony dowiedzą się jakie prawa i obowiązki im przysługują, co wydarzy się w nadzwyczajnych przypadkach oraz w jakich sytuacjach mogą rozwiązać umowę.
  • Wyraźnie oznaczone pola do uzupełnienia – W treści wzoru umowy wyraźnie wskazano miejsca, w których należy uzupełnić dane. Bez problemu dopiszesz pismem ręcznym lub komputerowym puste pola, wpisując dane stron, informacje o przedmiocie umowy i opłatach. Wyróżniono również opcje, spośród których należy wybrać jedną. Wiesz, które niepotrzebne postanowienia skreślić według twojego wyboru.
  • Bez skomplikowanych zwrotów – Umowa nie zawiera prawniczych, niezrozumiałych zwrotów, przez co jest czytelna i jasna. Wszystkie klauzule są napisane w sposób prosty i przystępny dla każdego czytelnika. Uproszczenie zwrotów sprawia, że umowa ma uniwersalne zastosowanie.
  • Równość stron – Wzór umowy zawiera sprawiedliwe postanowienia, które zabezpieczają interesy obu stron. Nie ma pułapek i podstępnych zawiłości. Rzetelnie przygotowana umowa gwarantuje ochronę obu stronom.

Jedna odpowiedź na “Wzory pism

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s