Kancelaria adwokacka Rafała Przybyszewskiego

Adwokat Rafał Przybyszewski, autor bloga, prowadzi kancelarię adwokacką w samym sercu miasta. Siedziba kancelarii mieści się przy Starym Rynku w Bydgoszczy. Rafał Przybyszewski pomaga w sprawach cywilnych, rodzinnych i karnych, doradza również przedsiębiorcom. Więcej informacji na temat oferowanych usług na https://rafalprzybyszewski.pl/

Profesjonalna pomoc, rzetelne wsparcie i przejrzyste zasady współpracy – Kancelaria adwokata Rafała Przybyszewskiego świadczy nowoczesne usługi prawne na wysokim poziomie specjalizacji. Klienci indywidualni mogą liczyć na wsparcie w rozmaitych sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego czy rodzinnego. Istotny element praktyki adwokackiej zajmują spory sądowe, w szczególności dotyczące nieruchomości i spraw majątkowych.

Strona internetowa kancelarii


Jakimi zasadami kieruje się adwokat Rafał Przybyszewski?

Pełne zaangażowanie, indywidualne podejście do sprawy oraz najwyższa staranność – to podstawowe zasady, jakimi kieruję się w swojej praktyce, jako adwokat. Moją wizytówką jest umiejętność praktycznego stosowania prawa oraz poszukiwanie nieszablonowych, oryginalnych rozwiązań, dopasowanych do oczekiwań. Stawiam na szczerość i otwartą komunikację.

Zaangażowanie

Zaangażowanie to klucz do sukcesu. Tylko dogłębne poznanie sprawy i rzetelna analiza przepisów prawa przybliżają nas do skutecznego rozwiązania problemu. W swojej pracy szczególną uwagę poświęcam na przygotowanie strategii, dogłębnie sprawdzam prawne możliwości i niespodziewane zagrożenia.

Profesjonalizm

Każdą sprawę analizuję pod wieloma aspektami – prawnym, podatkowym, administracyjnym czy egzekucyjnym, po to, by odnaleźć rozwiązanie najbardziej korzystne dla klienta. Moim celem jest zapewnienie klientom najwyższego poczucia bezpieczeństwa oraz pełnego wsparcia w dochodzeniu ich praw.

Kreatywność

Nie ograniczam się do najprostszych, utartych metod działania. Staram się tworzyć nieszablonowe rozwiązania, dlatego konfrontuję przepisy z różnych gałęzi prawa oraz współpracuję z doświadczonymi adwokatami, notariuszami i specjalistami różnych dziedzin, korzystam z ich dorobku naukowego.

Uczciwość

Współpracę z klientem opieram na zasadzie przejrzystości i uczciwości. Wynagrodzenie za usługi ustalamy wspólnie zawsze przy pierwszym spotkaniu. Stosuję elastyczne modele rozliczeń oraz przejrzyste zasady współpracy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s