Startuje VLOG Wskazówki Prawne

To jedyny taki kanał w polskim Internecie, na którym skomplikowane przepisy omówione są w prosty i zrozumiały sposób. Autorem bloga jest prawnik i dziennikarz Rafał Przybyszewski.

Umowy, spadki, alimenty, rozwody, wyroki karne, mandaty, decyzje administracyjne czy problemy pracownicze – to tematy, które będę poruszał w filmach. Na kanale pojawią się proste i zrozumiałe porady dotyczące sytuacji, które spotykają na co dzień każdego.

Krótko, zwięźle i na temat… prawa! Chcę mówić o skomplikowanych problemach w jak najprostszy sposób. Na początek będę poruszał podstawowe kwestie, które mogą sprawiać problemy. Z czasem będziemy analizować szczegółowe zagadnienia. Filmy nie są skierowane do prawników, ale do osób, które z prawem mają mało do czynienia.

Skończyłem prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, odbywałem praktyki w kancelariach w Warszawie, Bydgoszczy i Toruniu. Już podczas studiów rozpocząłem pracę w mediach, chciałem rozwijać swoją pasję dziennikarską. Strona „Wskazówki Prawne” jest owocem połączenia obu tych dziedzin.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s